Design scheidingskast Flexwall MR4A.

Voorbeeldopstelling 4

NW-16141
Levertijd: Op aanvraag
€ 1.390,29 € 1.149,00
  • Meerdere stuks nodig? Vraag een offerte op maat aan!
  • Levering + montage in Nederland & België
  • 2500m2 showroom
  • Standaard minimaal 3 jaar garantie

Over dit product.

Geef uw kantoor extra uitstraling met onze Flexwall! Perfect passend in een design interieur en een goede oplossing om in een open kantoor groepen werkplekken van elkaar te scheiden. Ook heeft u de mogelijkheid om spullen op te bergen in de kast.

Deze voorbeeldopstelling heeft een draaideur opbergelement en een uittreklade opbergelement en beiden zijn voorzien van een nette ‘push to open’ mechaniek. De Flexwall is in diverse kleuren te verkrijgen. In ons assortiment vindt u deze kast in verschillende afmetingen en indien gewenst inclusief zitvlak en plantenbak. Vraag ons naar de mogelijkheden!

De hier getoonde voorbeeldopstelling is slechts één van de vele mogelijke uitvoeringen. De Flexwall is modulair opgebouwd en op veel verschillende manieren in te richten.

We snappen dat u vragen heeft over de vele mogelijkheden. Ons verkoopteam helpt u dan ook graag verder met het zoeken en samenstellen van de gewenste Flexwall kast.

Specificaties.

Artikelnummer NW-16141
Kleuren leverbaar Zie documentatie
Overige specificaties

Getoonde opstelling is opgebouwd uit:

Flexwall frame elementen

Flex302
- 80 x 124 x 43 cm (bxhxd)
- Indeling 6-vaks
- Inclusief 4 legborden

Flex201
- 80 x 85 x 43 cm (bxhxd)
- Indeling 2-vaks
- Inclusief 3 legborden

Opbergelementen

Flx100
- 36 x 36 x 40 cm (bxhxd)
- Indeling 1-vak met 1x draaideur voorzien van "push-to-open" mechaniek

Flx120
- 36 x 36 x 40 cm (bxhxd)
- Indeling 2x uittreklade voorzien van "push-to-open" mechaniek

Extra eigenschap De losse frames/legborden zijn compleet gelast. De legborden zijn 1,2 mm dik. Buisprofiel vierkant 20 x 20 mm. Elk frame is voorzien van 4 justeervoetjes.
Extra eigenschap Frames worden verticaal gestapeld; de voetjes schuiven in het buisprofiel van het onderste frame element. Frames kunnen horizontaal worden gekoppeld d.m.v. koppelplaatjes.
Extra eigenschap Getoonde prijs is geldig voor deze voorbeeldopstelling.

Documentatie.

Bezig met laden...
Bezig met laden...