Lineaflex RK Duo slinger.

160 x 80 cm

NW-6070
Levertijd: 5 tot 15 werkdagen
Prijs eindproduct € 795,00
  • Meerdere stuks nodig? Vraag een offerte op maat aan!
  • Levering + montage in Nederland & België
  • 2500m2 showroom
  • Standaard minimaal 3 jaar garantie

Over dit product.

Het Lineaflex RK Duo bureau is praktisch met een moderne uitstraling. Het bureau is functioneel, heeft een strak design en is slingerverstelbaar. Hierdoor kan de hoogte gemakkelijk naar wens aangepast worden. Door het eenvoudige minimalistische ontwerp en de verschillende beschikbare kleuren voor blad en frame, past dit bureau in elk interieur.

De voordelen van een Duo bureau:

  • Bevorderd het werken in teamverband
  • Ruimtebesparend
  • Bureaus zijn afzonderlijk en makkelijk in hoogte te verstellen
  • Optimale integratie kabelmanagement
  • Akoestische panelen blijven ongeacht de bureauhoogte netjes op dezelfde plaats

 

Optioneel zijn de bureaus uit te voeren met diverse accessoires, waarmee de werkplek functioneel uitgebreid kan worden. Zoals een monitorarmkabelmanagement of een stoelmat om uw vloer te beschermen.

Bent u geïnteresseerd in een specifiek verstelbaar bureau of een duo bureau? Laat onze medewerkers u helpen! Neem contact met ons op of kom langs in de showroom en bekijk ons complete assortiment.

 

Specificaties.

Artikelnummer NW-6070
Meubellijn Lineaflex
Hoogte 60 – 83 cm
Breedte 160 cm
Diepte 80 cm
Kleuren blad leverbaar Wit, Zwart eiken, Bruin eiken, Robuust eiken, Havanna, Wildperen, Lichtgrijs, Beton
Frame kleuren leverbaar Aluminium, Zwart, Wit
Verstelbaarheid Slinger verstelbaar
Model Recht
Type poot H-poot
Bladdikte 25 mm
Bladafwerking PVC stootrand en melamine toplaag
Extra eigenschap Maximale belasting van 80 kg
Extra eigenschap 2 bladen per frame

Documentatie.

Bezig met laden...
Bezig met laden...